Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Landen S t/m Z
ZWITSERLAND 1850-2002, (on)gebruikte/postfrisse diverse collecties en partijen waarbij beter klassiek maar ook veel modern postfris, incl. blokken, vellen, luchtpost, port etc., tevens iets Liechtenstein, hoge cataloguswaarde, goed bezichtigen, in 9 insteekboeken