Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Landen S t/m Z
ZWITSERLAND 1850-1939, (on)gebruikte/postfrisse collectie waarbij veel dure zegels en series, incl. luchtpost, iets rommelig opgezet, cat.waarde ca. 17.500 SFR. vlgns. inzender, op albumbladen, in map