Kavel 2154

Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Landen S t/m Z
LIECHTENSTEIN 1912-, ongebruikte/vnl. postfrisse zo goed als complete collectie met vrijwel alle topzegels en series zoals de jaren '20 en '30 incl. o.a. 5Fr. 1935 postfris, blokken vanaf blok 2 compleet, luchtpost en dienst tevens gespecialiseerd op tanding, prachtige zeer frisse collectie met hoge cataloguswaarde, in 2 Leuchtturm albums en stockboek
Start: € 1000
Opbrengst: € 1200