Kavel 2192

WORLD STARTING 1840, (un)used/nver hinged collection with mainly the West European part very well collected with many never hinged modern stamps and sets, further nice Asia and China etc., English Colonies and South America, in 5 binders WERELD VANAF 1840, (on)gebruikte/postfrisse collectie waarin vooral het West Europese deel goed is verzameld met o.a. veel modernere postfrisse zegels en series, verder leuk Azië met China etc., Engelse Koloniën en Zuid Amerika, in 5 banden
Start: € 1000
Opbrengst: € 2200