WEST EUROPA, zeer grote engros partij met veel Frankrijk vnl. betere series in aantallen waarbij veel postfris verder zeer interessant Oostenrijk en Hongarije met een enorme cataloguswaarde, goed bezichtigen ten zeerste aanbevolen, in insteekboek en cassette
WESTERN EUROPE, big lot engros with an exthensive part France mainly better sets in quantities with many never hinged also very interesting Austria and Hungary with a huge catalogue value, good viewing recommanded, in stockbook and cassette