Collecties, stockboeken en mappen Nederland en Overzee - Overzee
CURACAO/ANTILLEN/ARUBA 1873-1999, vnl. ongebruikte/postfrisse collectie (oude deel iets gebruikt) met diverse betere zegels en series w.o. Jubileum 1923 serie postfris, luchtpost geheel compleet met de nrs. 1 t/m 3, Prins Bernhardserie en 1946 serie t/m de 25 Gulden postfris, slechts enkele portzegels (on)gebruikt, in 2 Davo luxe albums