Collecties, stockboeken en mappen Nederland en Overzee - Overzee
CURACAO/ANTILLEN/ARUBA T/M 2003, postfrisse collectie met iets Curacao, Antillen compleet vanaf 1960 incl. blokken en vellen en Aruba geheel compleet, zeer hoge aanschafwaarde, in 3 Davo albums