195, 10ct rood Kreisler in vertikale strip van drie met zgn. 'harmonicavouw', postfris en 251, 5ct blauw Karbouw in blok van vier welke gedeeltelijk onbedrukt is gebleven, postfris, beiden iets getint overigens pracht ex., leuke variëteiten !!