Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
NEDERLAND 1938-2002, postfrisse partij in aantallen vanaf 1970 zeer compleet, variërend van 1x tot 10x per soort, serie, totale cat.waarde ca. €9500,=(specificatie bij kavel), in 8 insteekboeken en iets los in doos