Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
NEDERLAND, postfris engros, veelal veldelen van de 50er t/m 70er jaren, vnl. complete series en iets hoge waardes en kinderblokken, gesorteerd in enveloppen, in doos