Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
WERELD, veel 60er jaren postfrisse series in veldelen w.o. veel Luxemburg, Cyprus en U.N.O., ook iets divers materiaal w.o. U.S.A. postfris en maanlanding enveloppen, in doos