Kavel 552

Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
NEDERLAND 1852-1980, (on)gebruikt/postfrisse grote zeer interessante originele stock uit de eerste hand, de nalatenschap is gesorteerd in oude pergamijn zakjes per zegel of per serie, ook postfris waaronder iets voor 1900 meerendeels in ongelijke aantallen, diverse zegels door de tand des tijds getint of zonder gom doch ook veel luxe eerste klas postfrisse ex., gesorteerd in kist
Start: € 3000
Opbrengst: € 4000