Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
NEDERLAND T/M 2004, veelal modern postfris waarbij veel velletjes en kinderblokken, tevens complete vellen en iets fdc's, in 2 insteekboeken, in map en los, in doos