Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
NEDERLAND EN OVERZEE 1852-2002, (on)gebruikte/postfrisse partij waarbij veel postfris na 1940 in aantallen met o.a Europa '56, voor 1940 veel betere series gebruikt en ongebruikt, ook iets Overzee, hoge cataloguswaarde, in 7 insteekboeken, 3 fdc albums en iets los, in doos