NEDERLAND 1864-1992, ongebruikte/postfrisse prachtige vrijwel complete collectie met o.a. nr.4/5, 13/18, 45/48, 49, 50/80, 90/101, 104/105, 121/131, Veth series 163/165(2x) beide tandingen vanaf 1925 t/m 1992 geheel compleet waarbij veel postfris incl. de topseries, verder luchtpost incl. 12/13, port incl. 67a/68b, brandkast 1/7, dienst incl. armenwet, Internering en roltanding compleet excl. nr.32, zeer mooie koop met een gigantische cat.waarde, in Erka album