Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
NEDERLAND T/M 2002, postfris lot met een groot aantal velletjes, blokken van vier, P.T.T. mapjes, automaatboekjes, veldeeltjes etc., gesorteerd in doosjes, zakjes, veel 90er jaren, doch ook iets ouder materiaal, in doos