Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
ENGLAND, huge unmounted/mint dealerstock from ca. 1960 upto 2000 incl. many booklets, presentation packs etc., enormous facevalue, in 4 stockbooks and many loose, in big box
ENGELAND, grote ongebruikte.postfrisse handelsvoorraad van ca. 1960 tot 2000 incl. veel boekjes, speciale presentatie mapjes, een enorme zegelwaarde, in 4 stockboeken en veel los, in grote doos