Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
SPAIN 1975, bloc 19 and 20, over 2300 sets, never hinged in complete packages, cat.value over €55.200,=(Yvert), in small box
SPANJE 1975, blok 19 en 20, ruim 2300 sets, postfris in complete pakjes, cat.waarde ruim €55.200,=(Yvert), in doosje