Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
WORLD, (un)used/never hinged big lot with many never hinged stamps, sets and sheets, sorted in pergamijn bags, in 6 shoeboxes, in box
WERELD, (on)gebruikt/postfris groot lot met zeer veel postfrisse zegels, series en velletjes, gesorteerd in groot aantal pergamijnen zakjes, in 6 schoenendozen, in doos