Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
NEDERLAND en iets Koloniën, (on)gebruikt/postfris lot PTT mapjes, automaatboekjes, velletjes, zegels en series, veldeeltjes, fdc's, profielbladen, ook iets andere landen, in 31 albums/boeken en losse jaarcollecties, mappen, enveloppen etc., in 4 archiefdozen