Wereld in dozen, koffers, kistjes enz. - World in boxes, suitcases etc.
NIEUWTJES WEST EUROPA, veelal postfrisse nieuwtjes van Nederland en iets Antillen, ook iets Bulgarije en Oostenrijk verder iets Duitsland, netjes gesorteerd los en in zakjes met de aanwezige lijsten met aantallen en cat.waardes, groot aantal w.o. veel blokjes en velletjes, en iets vellen van 100 ex., in doos