Kavel 821

Wereld grote en enorm grote lots in Verhuisdozen(bezichtiging in opslagruimte) - World big and huge lots in Banker boxes(viewing in seperate room)
MOTIEF VISSEN, (on)gebruikte/postfrisse enorme collectie vissen incl. schelpen etc. De collectie bestaat zowel uit de oude zegels en series en is helemaal bijgehouden tot en met het moderne deel incl. blokjes, velletjes etc., ook de betere zegels en series zijn aanwezig van o.a. Engelse Koloniën met de hoge waardes en zeldzame zegels van China, Afrika, Arabische landen en Zuid Amerika. De collectie is verzameld op type vis en is in 50 jaar verzamelen bijeengebracht, grootste collectie vissen ooit door ons geveild, opgezet op groot aantal kaartjes en 14 boeken en iets documentatie, in 7 dozen totaal(ca.100kg.)
Start: € 2000
Opbrengst: € 2700