Kavel 1014

Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels. World collections, stocks, rest lots and single lots - Wereld/Werelddelen collecties/stocks en restanten. World collections/stocks
WEST EUROPA EN U.S.A. NALATENSCHAP 1849-2001, (on)gebruikte/postfrisse schitterende collecties van België, Duitsland, Frankrijk, Griekenland, Italië, Oostenrijk, Portugal, Vaticaan en U.S.A., allen zeer goed gevuld met vele topnummers, een collectie waar tientallen jaren aan gebouwd is om dit bij elkaar te krijgen, een prachtig geheel om verder te completeren, op verzoek van de erven intact aangeboden, in 13 vrijwel nieuwe Yvert albums WESTERN EUROPE AND U.S.A. HERITAGE 1849-2001, (un)used/never hinged beautifull collection Belgium, Germany, France, Greece, Italy, Austria, Portugal, Vatican and U.S.A., all very well filled with many highlights, a collection build in dozens of years, some thing nice to complete, on request of the conseigner left complete, in 13 as new Yvert albums
Start: € 5000
Opbrengst: € 6500