12IA, 50ct goudkleur Kt. 12 3/4:11 3/4 type I, postfris met volledige originele gom, luxe zegel in zeer frisse staat met een prachtige goudkleur, uiterst zeldzaam in deze kwaliteit !! cert. Muis