Dozen, koffers, kistjes etc. wereld. Boxes, suitcases etc. world
OLYMPISCHE SPELEN/SPORT, (on)gebruikte/postfrisse zeer uitgebreide collectie van diverse populaire sporten met enorm veel betere zegels, series en blokken, vaak zowel getand als ongetand verzameld, ook soms enkele andere motieven aanwezig zoals Scouting etc., prachtige partij voor de verwende verzamelaar, in 15 speciale albums, 4 kleine insteekboekjes en albumbladen, in 2 dozen