Dozen, koffers, kistjes etc. wereld. Boxes, suitcases etc. world
WERELD, (on)gebruikte/postfrisse collectie van diverse landen en doubletten, in 18 stockboeken, diverse verzameld op bladen en iets los Nederland postfris, in verhuisdoos