Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums/stockboeken
NEDERLAND 1940-1976, vnl. postfrisse collectie excl. hoge waardes En Face met alle velletjes en blokken, zoals Legioen en Amphilex.ook iets dienst, luchtpost, port en combinaties, in Excellent album