Dozen, koffers, kistjes etc. wereld. Boxes, suitcases etc. world
UNITED NATIONS, gebruikt/postfris lot en iets fdc's. Enorme stock, overstock en een collectie waarbij ook in velletjes van vier, velletjes etc. Enorme cat.waarde, leuk voor de investeerder, in 19 albums/stockboeken, op albumbladen, zakjes en losse carnets, in 2 verhuisdozen