Dozen, koffers, kistjes etc. wereld. Boxes, suitcases etc. world
MOTIEF, diverse thema's zoals kerst, religie, klederdrachten, Malteser Orde etc. tevens ook enkel gewone landencollecties en postfris Nederland, in 21 albums/boeken en iets los, in 2 dozen