Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederlands Indie
NEDERLANDS INDIE 1864-1949, (on)gebruikte/postfrisse collectie, deels dubbel verzameld, diverse zegels en series zowel ongebruikt als gebruikt aanwezig, incl. port, luchtpost, dienst en Nieuw Guinea. Ook iets gespecialiseerd, opdrukken kopstaand en dergelijke en iets tandingen, in Davo album