Dozen, koffers, kistjes etc. wereld. Boxes, suitcases etc. world
NEDERLAND EN OVERZEE 1867-2001, (on)gebruikte/postfrisse collectie en doubletten, ook jaarcollecties, velletjes en automaatboekjes en iets modern postfris U.S.A. velletjes en boekjes, in 9 albums en kistje, in doos