Kavel 689

FRANKRIJK 1849-1987, (on)gebruikte/postfrisse geweldig uitgebreid opgezette collectie beginnend met klassiek in zeer frisse kwaliteit waarbij alle toppers aanwezig, vanaf begin 1900 veel postfris waaronder ook in blokken van vier, tevens uitgebreid luchtpost, port, dienst etc. en ook alle blokken, een prachtig objekt met een gigantische cat.waarde, opgezet in 7 Biella albums
Start: € 2500
Opbrengst: € 4400