Kavel 746

ITALIE 1852-1962, (on)gebruikte vnl. postfrisse prachtige collectie beginnend met iets klassiek verder alle topseries van begin 1900 waarbij veel postfris, ook de betere luchtposten, dienst incl. 10 Lire 1934, port etc., mooie objekt met een gigantische cat.waarde, in Lindner album
Start: € 1500
Opbrengst: € 0