JOEGOSLAVIE 1918-1991, (on)gebruikte vnl. postfrisse prachtige ruim opgezette collectie met veel doubletten, ook vellen tevens alle blokken en veel dienstzegels, pracht koop met een hoge cat.waarde, in 6 dikke insteekboeken