DENEMARKEN 1851-2003, (on)gebruikte/postfrisse prachtige zo goed als complete collectie beginnend met mooi klassiek verder alle betere series, ook luchtpost, port en dienst, tevens Faroer en Deens West Indië, in 3 albums