FINLAND 1856-1987, (on)gebruikte/postfrisse grote gespecialiseerde collectie met veel klassiek gesorteerd op typen en tandingen van de latere periode vanaf begin 1900 alle betere zegels en series dubbel aanwezig zowel gebruikt als ongebruikt/postfris, een prachtige collectie met een enorme cataloguswaarde, in Lindner band