Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels. World collections, stocks, rest lots and single lots - Zwitserland/Liechtenstein
ZWITSERLAND 1850-1968, (on)gebruikte/postfrisse prachtige zeer uitgebreid opgezette collectie beginnend met de wapen uitgifte waarbij alle blokken vanaf blok 1 zowel postfris als gebruikt, maar ook veel fdc's met series en blokken, ook luchtposten en porten, zeer interessante collectie met een enorme cat.waarde, in 4 oude in leer gebonden Kabe albums en 2 luxe albums