Kavel 1202

Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
Kavel 1202
Kavel 1202 (2)
NEDERLAND 1852-1944, ongebruikte collectie incl. iets postfrisse zegels waarin de nrs. 1 t/m 28 compleet, nr.29 gebruikt en daarna de nrs.30 t/m 100 compleet, 104/105 en 130/131, ook Internering 1/2, Tête Bêche 61b/c, Armenwetserie, luchtpost, port compleet w.o. iets gebruikt, roltanding op 3 ex. na compleet en Telegramzegels op de 25 cent en 2gld. na compleet ongebruikt, opgezet in Davo album
Start: € 3500
Opbrengst: € 4400