Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
NEDERLAND 1891-1989, ongebruikte vnl. postfrisse prachtige collectie in zeer frisse kwaliteit met veel betere zegels en series zoals Kroningsgulden, Fotomontage, Konijnenburg, Juliana Enface etc., ook velletjes met o.a. Legioen en blokken tevens iets Nederlandse Antillen, in luxe Kabe album