Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
NEDERLAND 1852-1998, (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. nrs.104/105. Ook lage waardes En Face t/m 75 cent postfris en diverse complete vellen Amphilex 1976, verder iets port en dienst met armenwetserie compleet, opgezet in 4 Davo albums