Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
NEDERLAND 1852-2002, (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. de nummers 1 t/m 79 compleet, vanaf nr. 132 geheel compleet in de hoofdnummers, ook luchtposten compleet en iets Dienst w.o. complete armenwetserie en port de hoofdnummers compleet, in 5 Davo luxe albums