Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
NEDERLAND 1944-2004, ongebruikt/postfrisse complete collectie incl. Enface serie t/m 10 Gulden compleet ongebruikt, ook luchtpost met 12/13 postfris en iets port en dienst, in 4 Davo albums