Wereld in dozen, doosjes, koffers etc. World in boxes, suitcases etc.
NEDERLAND T/M 2000, (on)gebruikte/postfrisse leuke handelsvoorraad met betere klassieke zegels in nette kwaliteit, na de oorlog veelal postfris en in aantallen, ook blokken, boekjes en velletjes o.a. 3 sets Amphilexvellen ook port, telegram, dienst etc., hoge catalogus- en nominale waarde, in envelop, in doosje