Wereld in dozen, doosjes, koffers etc. World in boxes, suitcases etc.
SAN MARINO T/M 2000, (on)gebruikte/postfrisse prachtige handelsvoorraad beginnend met goed klassiek, moderne periode in aantallen, ook luchtpost, blokken en vellen, hoge cataloguswaarde, in enveloppen, in doosje