Wereld in dozen, doosjes, koffers etc. World in boxes, suitcases etc.
EUROPA EN GEBIEDEN T/M 2000, (on)gebruikte/postfrisse handelsvoorraad van diverse landen waarbij zeer goed Albanië, Estland, Letland, Lithouwen, leuk Bosnië en Kroatië, zeer hoge cataloguswaarde, in enveloppen, in doosje