Wereld in dozen, doosjes, koffers etc. World in boxes, suitcases etc.
NEDERLAND, vnl. postfris lot t/m 2005 w.o. jaarcollecties in albums, PTT mapjes, collectie t/m 2005 in albums, iets fdc's, ook iets diverse landen w.o. WWF in album, totaal in 23 albums, boeken en boekjes, in 2 dozen