Wereld in dozen, doosjes, koffers etc. World in boxes, suitcases etc.
ZWEDEN EN NOORWEGEN T/M 2000, (on)gebruikte/postfrisse prachtige handelsvoorraad beginnend met veel ouder materiaal met alle betere zegels en series, het materiaal van latere periode in aantallen aanwezig, zeer hoge cataloguswaarde, in enveloppen, in houten kist