Wereld in dozen, doosjes, koffers etc. World in boxes, suitcases etc.
NEDERLAND KINDERZEGELS 1924-2004, (on)gebruikte/postfrisse collectie inclusief fdc's zoals E4, E6, E11, E15 met getypt adres, E28, E36 etc., allen blanco, verder Overzeese gebieden, Duitsland en jaar van het kind 1979, totaal in 7 albums en iets los, in doos