Buitenland: Wereld losse kavels en collecties van A tot Z Foreign: World single lots and collections from A till Z - Belgiƫ - Belgium
BELGIE 1849-1949, (on)gebruikte/postfrisse prachtige collectie beginnend met mooi klassiek verder alle topseries zoals Staalhelmen (5 Fr. en 10 Fr. 3x), Orval, Rode Kruis, Mercier etc. Ook alle blokken, spoorweg, reclamezegels, dienst, port etc., overwegend in frisse nette kwaliteit, zeer hoge cataloguswaarde, in Schaubek album