Buitenland: Wereld losse kavels en collecties van A tot Z Foreign: World single lots and collections from A till Z - Duitsland - Germany
DUITSLAND, (on)gebruikte vnl. postfrisse schitterende collectie beginnend met Duitse Reich waarbij alle topseries veelal postfris en vaak ook gekeurd inclusief blokken, verder zeer goed Saar, verder veel Bezette Gebieden etc., prachtig object met een enorme cataloguswaarde, opgezet in 3 insteekboeken